اخبار و مقالات
دسته بندی اخبار و مقالات
اخبار و مقالات و اطلاعیه ها
کد مطلب : 168  |   تعداد نظرات: 0   |   تعداد بازدیدها: 1851   |   تاریخ درج: سه شنبه, خرداد 09, 1396   |   ساعت: 12:00 ق.ظ   |   منبع / نویسنده مطلب: مدیر سایت

 

بازگشت بی ام و سری 8 کوپه BMW 8 Coupe

بی ام و سر انجام بعد از گذشت 28 سال از تولید اولین سری 8 کوپه ،  در یک آخر هفته و در یک هوای خوب بهاری در هتلی نزدیک دریاچه کومو در ایتالیا از مدل مفهومی سری 8 کوپه رونمایی کرد.


بی ام و از سال 1989 تولید مدل سری 8 کوپه را آغاز نمود اما 10 سال بعد یعنی 1999 سالی خوب برای طرفداران بی ام و سری 8 کوپه نبود. در همان سال بی ام و اعلام کرد که تولید این مدل خودرو را متوقف کرده است. اما اکنون سر انجام بعد از گذشت 28 سال از تولید اولین سری 8 کوپه ، بی ام و در یک آخر هفته و در یک هوای خوب بهاری در هتلی نزدیک دریاچه کومو در ایتالیا از مدل مفهومی سری 8 کوپه رونمایی کرد. طبق اعلام بی ام و تولید انبوه این مدل از سال 2018 آغاز خواهد شد. نسل جدید این مدل در اصل دربرگیرنده ترکیبی از المانهای طرح نسل قبلی و و طراحی نوین بی ام و (بی ام و آی 8) می باشد.

این مدل دارای جلوی پنچره پهن تر نسبت به مدل های دیگر بی ام و می باشد. نزدیکی جلوی پنجره به زمین و پهنای زیاد آن همراه با چراغ جلوی باریک قیافه ای تهاجمی و دینامیک به خودرو به ارمغان آورده است. رینگ های 21 اینچی و گلگیر های عضلانی جلو و عقب در هماهنگی کامل با دیگر اجزای خودرو حالت اسپورتی بی نظیری به خودرو داده است. خطوط کشیده جانبی و امتداد آن روی گلگیر عقب تداعی کننده مسیر و جریان هوا روی خودرو می باشد.

در تزیینات داخلی طراحان با دسته بندی و کاهش دکمه های کنترلی از هم اکنون نسل آینده داشپورت ،کنسول میانی و صفحه کیلومتر را در این خودرو به مشتریان عرضه نموده اند. بی ام و صفحه کیلومتر دیجیتال با قابلیت تنظیم حالت های نمایش را برای اولین بار در این مدل برای مشتریان عرضه خواهد نمود.

تا کنون بی ام و در مورد مشخضات فنی خودرو اطلاعاتی عرضه نکرده است. اما بر اساس پیش بینی کارشناسان خودرو این مدل با موتورهای وی 8 و وی 12 به بازار عرضه خواهد شد. در مورد قیمت خودرو پیش بینی های در محدوده قیمت 100 هزار یورو برای مدل پایه و 200 هزار برای مدل با حداکثر اپشن ها می باشد. رقیب اصلی این خودرو مرسدس بنز کلاس اس کوپه می باشد. البته اگر بی ام و مدل تولید انبوه را با ظاهری شبیه به مدل مفهومی به بازار عرضه نمایید حداقل سری 8 کوپه از لحاظ طراحی یک سرو گردن بالاتر از رقیب خود خواهد بود.

 

Share نسخه مخصوص چاپ

نظرات (0)

 
نام
نام خانوادگی
ایـمیل

ذخیره اطلاعات


 
 
 
ثبت نام فراموشی کلمه عبور؟